Jízdenku v MHD bude možné zaplatit kartou

  • 26. července 2019,
  • 14:03,
  • Brno,
  • Jana Holubová

Od příštího roku bude možné jednorázové jízdenky v brněnské MHD platit kartou. Dopravní podnik totiž pořídil speciální validátory, na kterých bude možné zvolit požadovaný typ jízdenky. Celý systém by se měl plně spustit na jaře 2020.

Reklama





JEDNOTA, spotřební družstvo v Boskovicích - supermarket Boskovice
Boskovice
od 21 000 do 23 000 Kč/měsíc

Detail

Beskydské uzeniny, a.s. - 02
Újezd u Brna
od 135 do 150 Kč/hod.

Detail

Tereza Lánová - Bratčice
Bratčice
od 22 000 do 24 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu