Vláda zvýšila dotaci na motocyklovou GP

  • 11. června 2019,
  • 18:50,
  • Brno,
  • Lukáš Kubát

Vláda schválila dotaci navýšila dotaci na letošní závody mistrovství světa silničních motocyklů v Brně. Původně chtěl kabinet poslat jen 39 milionů, nakonec jich ale pošle 55. Představitelé kraje i brněnského okruhu by rádi jednali o dlouhodobé systémové podpoře závodu.

Stáhnout video
Reklama





P.O. Trans, s.r.o. - Pohořelice
Pohořelice
od 50 000 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční k.s. - Hodonín
Hodonín
od 5 600 do 11 200 Kč/měsíc

Detail

F.D.A. SECURITY agency s.r.o. - místo výkonu práce Boskovice
Boskovice
od 33 000 do 38 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu