Kšírova ulice je uzavřena, řidiči musí využívat objízdné trasy

  • Dnes,
  • 19:00,
  • Brno,
  • Jakub Švarc

Na Kšírově ulici probíhá rekonstrukce vodovodu. Kvůli opravám je komunikace uzavřena a řidiči musí využívat objízdných tras.

Reklama

Ulice Kšírova je uzavřena. Brněnské vodárny a kanalizace zde provádějí rekonstrukci téměř sto let starého vodovodu. Řidiči se proto v místě setkají s úplnou uzavírkou. Práce na stavbě začaly letos 8. května. Jedná se o úsek mezi ulicemi Sokolova a Havránkova.

Renata Hermanová, tisková mluvčí BVK: „Jedná se o výměnu vodovodu v průměru 200 mm v délce 844 m. Důvodem je havarijní stav vodovodu, na kterém se vyskytovalo velké množství havárií vody a špatný stavebnětechnický stav komunikace. Ten vodovod v ulici Kšírova je z roku 1928 a 1940.“

Práce na stavbě jsou rozděleny do několika etap. Řidiči tak narazí jak na uzavírku, tak i na semafory.

Renata Hermanová, tisková mluvčí BVK: „V průběhu stavby je nutné počítat s úplnou uzavírkou ulice Kšírova, a to od ulice Sokolova k terminálu. Tady je úplná uzavírka, kdy objízdná trasa pro osobní a hromadnou dopravu vede ulicí Bednářova. Řidiči by pak měli počítat s částečnou uzavírkou od ulice K Terminálu po most D1, kde bude rekonstrukce probíhat po etapách a jízda bude regulována semafory.“

Hotovo by mělo být do konce září letošního roku.




Beskydské uzeniny, a.s. - 02
Újezd u Brna
od 23 500 do 26 000 Kč/měsíc

Detail

Pepi Gril, s.r.o. - 12
Chudčice
od 33 000 Kč/měsíc

Detail

Tereza Lánová - Bratčice
Bratčice
od 22 000 do 24 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu