V pondělí by měli být řidiči opatrnější

  • 23. května 2019,
  • 8:03,
  • Brno,
  • Jana Holubová

Na velikonoční pondělí by měli řidiči zvýšit opatrnost při jízdě na silnicích. Ať už kvůli chodícím skupinkám veselých koledníků nebo nezodpovědným řidičům, kteří se nebojí sednout za volant pod vlivem alkoholu. Dopravu navíc mohou komplikovat opravy na dálnicích D1 a D11.

Reklama





Beskydské uzeniny, a.s. - 02
Újezd u Brna
od 135 do 150 Kč/hod.

Detail

LUXUS Service, s.r.o. - 01
Kuřim
od 10 000 do 11 500 Kč/měsíc

Detail

VINAŘSTVÍ MIKROSVÍN MIKULOV a.s. - Hovorany
Hovorany
od 175 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu