Mezi Velkými Opatovicemi a Jevíčkem se rekonstruuje vozovka

Řidiči směřující z Velkých Opatovic do Jevíčka by měli počítat s objížďkou. Mezi obcemi se totiž rekonstruuje vozovka. Uzavírka v místě platí od 22. března.

Reklama

Silnice II/372 na hranici jihomoravského kraje vedoucí z Velkých Opatovic směrem na Jevíčko a Jaroměřice je v rekonstrukci. K té přistoupila Správa a údržba Jihomoravského kraje kvůli havarijnímu stavu vozovky. Řidiči si zajedou, v místě se totiž setkají s úplnou uzavírkou. Pro MHD a složky záchranného systému bude nyní platit výjimka.

Daniel Hynk, vedoucí investičního úseku SÚS JMK: „Příčinou je oprava silnice II/372 z důvodu špatného stavu. Práce obnášejí obnovu asfaltového krytu a probíhají od 22. března. Předpoklad skončení dopravního omezení je v polovině dubna. Momentálně probíhala recyklace za horka, při této technologii byl provoz zastaven úplně. Nyní bude mít přístup MHD a záchranné složeky. Ostatní veřejná doprava je vyloučena.“

Objízdná trasa je vedena obousměrně, a to po silnici III/3742 směrem na Cetkovice, odtud po silnici II/374 do Uhřic a pak až do Jaroměřic nebo do Jevíčka.

Daniel Hynk, vedoucí investičního úseku SÚS JMK: „Součástí rekonstrukce je i dvoukilometrový úsek silnic III/36615. Zde řidiči také narazí na úplnou uzavírku.“

Pro obě uzavírky platí stejná objízdná trasa. Celková délka opravovaného úseku mezi Velkými Opatovicemi a Jevíčkem je 2954km.
JD Security s.r.o. - Hodonínsko
Hodonín
od 113 Kč/hod.

Detail

ŠEDOVÁ pure service, z.ú. - Strážnicko
Strážnice
od 10 500 Kč/měsíc

Detail

Agentura hospodaření s nemovitým majetkem - Provozní středisko 0624 Vyškov
Vyškov
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu