Florbalisté Hattricku Brno mají po sezóně co slavit

  • 6. června 2019,
  • 15:59,
  • Brno,
  • Jan Sadílek

Florbalisté Hattricku Brno mají po sezóně rozhodně co slavit a to nejen 20 let klubu. Postoupily totiž poprvé do nejvyšší soutěže. Posezóní neformální setkání hráčů, funkcionářů a partnerů se tedy neslo v radostném duchu.

Stáhnout video
Reklama





ZEAS Lysice, a.s. - středisko Kozárov
Kozárov
od 35 000 do 37 000 Kč/měsíc

Detail

OKO 69, s.r.o. - 05
Opatovice
od 135 Kč/hod.

Detail

Technické služby Blansko, s.r.o. - pracoviště Krytý bazén Blansko
Blansko
od 33 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu