Ulice Mikulčická ve Slatině je uzavřena

  • 25. září 2023,
  • 11:55,
  • Brno,
  • Jakub Švarc

.

Reklama

Řidiči, kteří by chtěli projet Mikulčickou ulici v brněnské Slatině musí počítat s objížďkou. Příčinou je její kompletní rekonstrukce o kterou se starají Brněnské komunikace. Silnice je pro řidiče uzavřena od 11. září letošního roku. Stavba probíhá od Kroměřížské ulice až po konečnou zastávku trolejbusu č. 33. Jedná se o zhruba 370m.

Petr Semrád (SOCDEM), místostarosta MČ Brno-Slatina: „Obsahem stavby je výměna povrchu, který je v nevyhovujícím stavu a výměna obrubníků po celém úseku. Stavba by měla trvat dva měsíce, to znamená že nejpozději 15. listopadu. Pokud však budou vhodné klimatické podmínky, tak může skončit už na konci října.“

Řidiči mohou komunikaci objet po ulici Krejčího, Bedřichovické a Hviezdoslavově. Povolený vjezd mají jen místní. MHD funguje beze změn.

Petr Semrád (SOCDEM), místostarosta MČ Brno-Slatina: „Doprava je řešena omezením, po domluvě s městem Brnem, je možný vjezd dopravní obsluhy, to zejména do ulic Prostějovské, Rousínovské, Dědické a Mikulčické. Zde mohou bydlící pohodlně vjet i vyjet. MHD jezdí ve stejném intervalu, tak jako tomu bylo doposud. Stavba je zhotovována po půlkách. Průjezd je tedy umožněn obousměrně, to ale pouze pro místní.“

Poslední víkend před koncem stavby dojde k úplnému uzavření ulice na dobu dvou dní. V příštím roce by měla následovat rekonstrukce úseku od ulice Kroměřížské až po ulici Zlínskou.
ProDomy.cz s.r.o., Brno
Brno
od 36 000 do 42 000 Kč/měsíc

Detail

ProDomy.cz s.r.o., Brno
Brno
od 44 000 do 47 000 Kč/měsíc

Detail

ZOŠI AGRO, s.r.o. - 001
Nové Bránice
od 20 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu